Sound and Yin Yoga Meditation

with Cecilie & Tania lørdag 19/9 12:00 - 14:00
Meld deg på her.
I denne workshopen guider Tania og Cecilie deg med på en reise inn i meditasjon ved hjelp av lyd og lange yin asanas.
De inviterer deg til dyp hvile, med støtte i deres stemmer, gong, kochi chimes, og ikke minst krystallboller, i denne lydreisen.
De lange Yin sekvensene i kombinasjon med lyd og stemmer, vil kunne gi kropp og sinn en mulighet til å balansere, restituere og harmonisere seg.
Denne workshopen passer for alle. Ta med pledd, pute og liggeunderlag.
- Du er hjertelig velkommen.
Om Cecilie og Tania:
Cecilie er sertifisert lydterapeut og stemmehealer. Med en 5 årig utdannelse fra USA og mange års erfaring med "sound healing" har Cecilie en grundig forståelse av de forskjellige lyd modalitetene. Hun har fordypet seg i lyd/stemme healing, sjamanisme, og Nada Yoga. Cecilie har holdt flere lydbad på Hiyoga og tilbyr privattimer med sound healing for barn og voksne.
For mer info: www.yogaofsound.no
Tania er yoga og meditasjonslærer. Hun har sin egen måte og invitere din oppmerksomhet inn i kroppen. Og hennes intensjon i denne timen vil være og lede deg hjem og inn i kroppen, pusten og hjertet.
Hun er lærer på Ditt Pusterom og Bikram Yoga i Bærum og er en av instruktørene på Norges Yogafestival på Nøsen.
For mer info: https://taniascominghomeyoga.com
Grunnet korona er det veldig få plasser da det er 2 m. mellom hver deltager.
Pris: 200,- for medlemmer
400,- for ikke medlemmer
Meld deg på her.